نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
زیبا شهر

زیبا شهر

سبک: موسیقی فیلم

تاریخ انتشار: آذر 1396

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

سریال زیبا شهر ، به کارگردانی علی اصغر شادِروان است که در آذر ماه 1396 از شبکه یک سیما پخش شده است و موسیقی تیتراژ آن به آهنگسازی جناب بهنام صبوحی و خوانندگی جناب علیرضا شهاب می باشد. نوازندگان این موسیقی به شرح زیر می باشند :

ویلن : حمید فرتاش 
ویلنسل : کریم قربانی 
عود : مجید یحیی نژاد 
قانون : فریده رضایی 
تار و سه تار و تمبک : امید امیری
گیتار : شاهین کبیری 

 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.