نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

یاد 1 (سی قطعه برای ساز قانون)

یاد 1 (سی قطعه برای ساز قانون)

اثری از :
پریچهر خواجه

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: خرداد 1396

ناشر: ماهور

هنرمندان

آلبوم "یاد 1 : سه قطعه برای ساز قانون از استادان موسیقی ایران" مجموعه ای زیبا از تکنوازی های ساز قانون توسط هنرمند ارجمند خانم پریچهر خواجه است. این اثر ضمن زیبایی در ساختار برای علاقمندان به موسیقی سازی و تکنوازی قانون، برای هنرجویان ساز قانون نیز از نظر یادگیری دستگاه های موسیقی ایرانی برای ساز قانون نیز حائز اهمیت است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

دستگاه چهارگاه

17:25
329
2

دستگاه ماهور

18:39
127
3

دستگاه همایون

10:12
115
4

آواز بیات اصفهان

4:37
108
5

دستگاه نوا

3:27
142
6

آواز بیات ترک

3:38
98
7

آواز افشاری

4:00
87
8

آواز دشتی

8:01
109

آلبوم های دیگر پریچهر خواجه

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.