نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
یا دوست مدد

یا دوست مدد

اثری از :
داود آزاد

آهنگساز:
داود آزاد

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم زیبای "یا دوست مدد" که گردآوری شده از مجموعه ای از تک آهنگ های اجرا شده و منتشر نشده جناب داود آزاد است. این تک آهنگ ها در کنسرت های مختلفی اجرا شده اند و تاکنون به صورت رسمی در آلبوم ها منتشر نشده و تقریباً ناشنیده مانده اند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

بده ساقیا

4:46
128
2

بی عشق

3:43
65
3

بی همگان

6:39
54
4

دلبر من

4:52
43
5

دوست مددی

2:55
41
6

ای عاشقان

4:15
40
7

لیلی لیلی

4:10
48
8

مجنون صحرا

6:14
43
9

یاهو یاهو

7:08
54

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.