نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
آثار جواد بدیع زاده 3

آثار جواد بدیع زاده 3

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1395

ناشر: آوای مهربانی

هنرمندان

مجموعه آلبوم های "آثار جواد بدیع زاده" که در 7 آلبوم توسط نشر آوای مهربانی در خارج از کشور منتشر شده است. در این صفحه آلبوم شماره 3 این آثار که شامل تصنیف ها می باشد را خدمت علاقمندان ارائه کرده ایم. در این آلبوم آثاری از عبدالحسین شهناز، مرتضی محجوبی، مهدی خالدی و بدیع زاده اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

گلپونه

3:23
51
2

مرد دو زنه

3:31
47
3

مثنوی افشاری

7:11
30
4

آلاگارسون

3:45
22
5

عاشق بی قرار

7:07
23
6

آواز ترک

6:39
26
7

باز می رسد اصفهان

6:00
30
8

ز دستم بر نمی خیزد

6:32
33
9

هل و قند

3:15
40
10

جانفزا باد بهاری

6:13
28

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.