نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

طره دار

طره دار

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: زمستان 1393

ناشر: آوا سازان ققنوس

هنرمندان

بهرام خورشیدی نوازنده : « بخش مهم و ارزنده در موسیقی شرق بویژه موسیقی ایران، بداهه نوازیست و از اعتبار و اهمیت فراوانی برخوردار است. ولی متاسفانه این هنر که اصل و اساس موسیقی و یکی از نشانه های قومی ما محسوب می شود، نسبت به گذشته رو به فراموشی رفته است. 

مجموعه طره دار در واقع نخستین اثر مستقل اینجانب است که به یاد و پاس سالیان زحمتی که استاد جلیل شهناز در عرصه موسیقی کشیده اند، نواخته ام.

آثاری که در این مجموعه به سمع شما عزیزان و عاشقان موسیقی اصیل ایران می رسد برگرفته از سالیان ممارست و تلاش بی وقفه اینجانب و کسب فیض در حضور بسیاری از اساتید به نام این سرزمین بوده، بویژه سیمرغ موسیقی ایران، استاد جلیل شهناز بوده است.

نواخته های ایشان در ساز اینجانب تاثیر بسزایی گذاشته است و به این مفتخرم که دنبال رو راه و خوشه چین خرمن ایشانم. »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.