نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
آوای نی 2

آوای نی 2

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم "آوای نی 2" مجموعه از همنوازی های نی ، تار و تنبک است که با هنرمندی اساتید حسین عمومی و مجید درخشانی و جناب مجید خلج اجرا شده است. خواننده این اثر خانم سیما بینا می باشند. قطعات اجرا شده در این اثر بعضاً از آهنگسازی استاد حسین عمومی و البته چندین تصنیف از ساخته های علی اکبر شیدا می باشد.

آلبوم به صورت 18 قطعه موسیقی در فایل دانلودی قرار گرفته ولی در این صفحه جهت سهولت در شنیدن، قطعات هر ردیف موسیقی تجمیع شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

دستگاه ماهور

25:07
136
2

آواز افشاری

18:27
85
3

آواز بیات اصفهان

13:51
63

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.