نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

تار

تار

اثری از :
هوشنگ ظریف

آهنگساز:
علینقی وزیری

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: ماهور

هنرمندان

هوشنگ ظریف از نوازندگان بزرگ تار ایران و استاد بسیاری از آهنگسازان و اساتید تار امروز موسیقی سنتی ایران است و میتوان او را استاد اساتید معرفی کرد. شاید معروفترین شاگرد او در تار نوازی استاد حسین علیزاده باشد. این استاد تار نوازی در کنسرت های فراوانی با همراه اساتید دیگر شرکت داشته است. شرکت در کنسرت های گروه اساتید. ولی از ایشان آثار تکنوازی به ندرت یافت می شود. آلبوم “تار” شامل تکنوازی این استاد بزرگ به همراه تنبک سیامک بنایی می باشد. این آلبوم شامل قطعاتی از علینقی وزیری و همچنین آثاری در بیات اصفهان و دشتی می باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

آواز بیات اصفهان

24:21
423
2

اتود دشتی

5:03
218
3

بند باز (ماهور)

6:55
153
4

دخترک ژولیده (چهارگاه)

3:19
163
5

آواز دشتی

24:20
142

آلبوم های دیگر هوشنگ ظریف

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.