نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
افسانه سرزمین پدری ام

افسانه سرزمین پدری ام

سبک: ارکسترال

تاریخ انتشار: 1384

ناشر: آوا خورشید

هنرمندان

سوئیت سمفونیک "افسانه سرزمین پدری ام" که نمونه ای از موسیقی ملی ایران است، در سال 1365 برای ارکستر سمفونیک و سازهای ایرانی در سه قسمت تصنیف شده است و آمیزه ای است استادانه و هنرمندان از سه عامل مستقل نواهای محلی کردستان، دستگاه ها و مقامات موسیقی سنتی ایران و نیز جنبه هایی از تکنیک و فنون آهنگسازی موسیقی علمی جهان. آهنگساز علی رغم بکارگیری تکنیک های پلی فونیک، کنترپوانتیک و نیز شیوه های ارکستراسیون غربی، کمال دقت را در حفظ اصالت و حالت ملودی ها به کار گرفته است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

ایران (حسین سرشار)

28:37
111
2

افسانه سرزمین پدری ام

11:49
69
3

شوریده دل (بیژن بیژنی)

13:58
47

آلبوم های دیگر ارسلان کامکار

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.