نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
صبح

صبح

اثری از :
هومان رومی

آهنگساز:
هومان رومی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: آذر 1395

ناشر: راوی آذر کیمیا

هنرمندان

هومان رومی - آهنگساز : « مدت زمانی است که نوای موسیقی ایرانی در دستگاه سه گاه، چه در اجرای کنسرت ها و چه در تولید آلبوم ها متاسفانه کمتر به گوش میرسد. در حالیکه به نظر میرسد دستگاه سه گاه از لحاظ فواصل و گردش نغمات در مقایسه با سایر دستگاه های موسیقی ایرانی، کمتر دستخوش تغییرات و تعدیل فواصل شده است. یکی از دلایل انتخاب دستگاه سه گاه در این اثر، ناشی از همین کم توجهی نوازندگان و آهنگسازات نسل جوان و امروزی ما به این دستگاه می باشد در حالیکه اساتید قدیمی ما همیشه توجه ویژه ای به ساخت قطعات و تصانیف در این دستگاه داشته اند. 

در این اثر سعی بر حفظ اصالت های موسیقی ایرانی بر پایه ردیف موسیقی دستگاهی و نواخته های اساتید قدیم  پیوند آن با موسیقی حال حاضر در ایران بوده است. »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

خلوت صبح

8:51
101
2

در انتظار صبح

4:42
52
3

آواز

8:12
36
4

بامداد پگاه

5:09
34
5

آواز (مویه)

3:36
34
6

پیام آواز صبح

5:44
29
7

آواز (مخالف)

4:52
49
8

صبح

3:25
64

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.