نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
سیامک آقایی

سیامک آقایی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 3

تولد: 5 آذر 1353 در اهواز

سیامک آقایی، نوازنده سنتور و طراح و سازنده برخی از سازهای موسیقی دستگاهی ایران، رذیف دان و پژوهشگر موسیقی دستگاهی و نواحی ایران سال ۱۳۵۲ در اهواز متولد شد.
 فراگیری ساز سنتور  را نزد رویا حلاج  در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی ایران آغاز کرد و بعد از آن محضر بزرگانی چون  مسعود شناسا، حسین ملک، پرویز مشکاتیان، محمدرضا لطفی، ناصر فرهنگفر، مجید کیانی، رامبد صدیف را درک کرد.

او بعد از طی تحصیلات متوسط در رشته موسیقی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران  پذیرفته و همزمان با تحصیل در این رشته از  از آموزه های پژوهشگران و محققینی همچون محمد تقی مسعودیه، تقی بینش، فرهاد فخرالدینی، خسرو مولانا، آذین موحد و محمدرضا درویشی بهره برد.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.