نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دشت بیداری

دشت بیداری

از آلبوم تک آهنگ های وحید تاج

اثری از وحید تاج

آهنگساز:
سورنا صفاتی

دشت بیداری

اثری از وحید تاج

خواننده:
وحید تاج

نوازندگان:
سنتور: سورنا صفاتی

هنرمندان

"دشت بیداری" نام قطعه ای زیبا با صدای وحید تاج و همراهی سنتور سورنا صفاتی است. این قطعه حاصل اجرای زنده می باشد. شعر آن نیز از دکتر شفیعی کدکنی می باشد. 

با کیفیت 64kbps بشنوید و در صورت تمایل با کیفیت 128kbps دانلود نمایید.

"دشت بیداری" :

به پایان رسیدیم اما نکردیم آغاز 
فرو ریخت پرها نکردیم پرواز 
ببخشای ای روشن عشق بر ما ببخشای
ببخشای اگر روی پیراهن ما نشان عبور سحر نیست
ببخشای اگر صبح را ما به مهمانی کوچه دعوت نکردیم
نسیمی گیاه سحرگاه را در کمندی فکنده ست و تا دشت بیداری اش میکشاند
و ما کمتر از آن نسیمیم
در آن سوی دیوار بیمیم
ببخشای ای روشن عشق بر ما ببخشای 
به پایان رسیدیم اما نکردیم آغاز 
فرو ریخت پرها نکردیم پرواز...

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.