نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

به نگاهم بنگر

به نگاهم بنگر

از آلبوم تک آهنگ های محمد...

اثری از محمد معتمدی

آهنگساز:
پرویز یاحقی

سبک: تصنیف > سنتی

به نگاهم بنگر

اثری از محمد معتمدی

خواننده:
محمد معتمدی

هنرمندان

ترانه زیبای "ای امید جان" یا "به نگاهم بنگر" با صدای هنرمند ارجمند محمد معتمدی و تنظیم جدید "مهدی مقدم" منتشر شده است. این ترانه برروی شعری از ترانه سرای نامدار بیژن ترقی و آهنگسازی استاد پرویز یاحقی دارای قدمت بلندی است و صدای خوانندگان مختلف اجرا شده است. 

متن ترانه:

به نگاهم بنگر به نگاهم بنگر که تمنّا ریزد از آن.
سخن از دل بشنو که به نظاره تو نگهم بگشوده زبان
موی تو…..قرارم به هم میزند…
چشم توبه مستی رهم میزند….
لبهای توخون در دلم میکند…..
یاد توز خود غافلم میکند……
آه…… چه گنه کردم  به تو دلبستم؟
به بر اتش زچه بنشستم؟…
بلای جان فتنه زمان عشوه گری…
برای دل ای بلای دل چون شرری….چون شرری
بیا که سیل غمت مرا سوی خود کشاند….
بتا ز من باخبر شوی هستیم نماند….
موی تو….قرارم،به هم میزند…..
چشم تو به مستی رهم میزند…
لبهای توخون در دلم میکند….
یاد تو…..
زخودغافلم  میکند…

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter