نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

پرسه

پرسه

نوازندگان:
تار: میدیا فرج نژاد

هنرمندان

"پرسه" نام اثری از میدیا فرج نژاد نوازنده تار و آهنگساز نام آشنای موسیقی ایرانی است که به صورت تک قطعه در ادامه پروژه ای از وی به نام "عصیان" منتشر شده است. 

بهزاد عبدی آهنگساز نامی موسیقی در رابطه با این اثر نوشته است : « «قطعه اى كه مثل رود جارى است، زلال است، نُتهایش دیدنى‌اند و پر از تصاویرى است بى بدیل از ذهن سیال و چه بسا طغیانگر آهنگساز و نوازنده آن. این رود حتما به بى نهایت مى‌رسد و ابدى است و تا دریا، دریاست این رود به او مى‌پیوندد. جرعه‌اى از این رود نیوش كنى مست مى‌شوى و همراهش مى‌شوى.  قطعه فرم مستحكمى دارد و در عین حال منعطف. ایستاده بر سكوى كهن به آینده نظاره مى‌كند و از حالات و رفتار موسیقى نو كه همانا تصورات زیباى نوازنده است سرچشمه مى‌گیرد. تكنیك اجرایى آن استفاده كمتر از دست راست (مضراب است) و چه خوب كه از قلب فرمان مى‌گیرد. درود بر میدیاى عزیز كه همواره خلاق است و طغیانش حتى در آرامشش هویداست»

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های میدیا فرج نژاد

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter