نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
پرسه

پرسه

نوازندگان:
تار: میدیا فرج نژاد

هنرمندان

"پرسه" نام اثری از میدیا فرج نژاد نوازنده تار و آهنگساز نام آشنای موسیقی ایرانی است که به صورت تک قطعه در ادامه پروژه ای از وی به نام "عصیان" منتشر شده است. 

بهزاد عبدی آهنگساز نامی موسیقی در رابطه با این اثر نوشته است : « «قطعه اى كه مثل رود جارى است، زلال است، نُتهایش دیدنى‌اند و پر از تصاویرى است بى بدیل از ذهن سیال و چه بسا طغیانگر آهنگساز و نوازنده آن. این رود حتما به بى نهایت مى‌رسد و ابدى است و تا دریا، دریاست این رود به او مى‌پیوندد. جرعه‌اى از این رود نیوش كنى مست مى‌شوى و همراهش مى‌شوى.  قطعه فرم مستحكمى دارد و در عین حال منعطف. ایستاده بر سكوى كهن به آینده نظاره مى‌كند و از حالات و رفتار موسیقى نو كه همانا تصورات زیباى نوازنده است سرچشمه مى‌گیرد. تكنیك اجرایى آن استفاده كمتر از دست راست (مضراب است) و چه خوب كه از قلب فرمان مى‌گیرد. درود بر میدیاى عزیز كه همواره خلاق است و طغیانش حتى در آرامشش هویداست»

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

آلبوم های میدیا فرج نژاد

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.