نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
هری صنم

هری صنم

نوازندگان:
نی: موسی کاید خورده

هنرمندان

"هری صنم" تصنیفی قدیمی در ایل بختیاری است. این تصنیف زیبا را با صدای کوهیار بختیاری بشنوید. نوازنده نی در این تصنیف جناب موسی کاید خورده می باشد.

مرو    پَرِِ   مال  / 

 هِری صنم / نه دیر مجاله

 گُل سُهر      دلُم /

هری صنم /  نه ون به چاله

****

گُل ِ سُهرِ    دلُم  

/ هری صنم /  سیت    به  دگشته

دادیس     دَمِ باد /

هری صنم /  یو     چه  روشته

****

مَرو   پَرِ مال /

 هری صنم  /  اور ِس  گِرهد  تنگ

ترسمُ  تَر آبوی /

هری صنم /  اَوره    کُنین بَنگ

****

سرِ  تی تُم  رهِت /

هری صنم /نرگس   به کارُم

تا  به وَنه  وُرس  بو /

 هری صنم / یار   نازدارُم

****

سی  اِی دلِ  خُت /

هری صنم / خرمِن  زنُم گُل

تلمیت سیت بَندُم /

 هری صنم / نوزین ِ دین کُل

****

بیو   ساکِ  گَندم /

 هری صنم / ساس  دل نشینه

ساوات      زنُم  سیت /

هری صنم / زِ   بَلگِ  پینه

****

سی اِی دلِ خُت /

 هری صنم / اِویم رسیم زِی

دِر بخورُم بهت /

هری صنم / چی بیگِ نرزی

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.