نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
Sing Me Home

Sing Me Home

اثری از :
کیهان کلهر

سبک: تلفیقی

تاریخ انتشار: زمستان 1395

هنرمندان

Sing Me Home که مربوط به اجرای گروه جاده ابریشم به سرپرستی یویوما می باشد و نوازندگان زیادی از جمله استاد کیهان کلهر در آن به نوازندگی پرداخته اند ، برنده جایزه گرمی در بخش موسیقی جهانی در سال 2017 شده است. استاد کلهر در این آلبوم نوازندگی داشته اند و عضو گروه جاده ابریشم بوده اند و در کنار چندین نامزدی جایزه گرمی که به صورت مستقل در کارنامه دارند ، اینبار در قالب یک گروه موسیقی برنده این جایزه شده اند. 

آهنگسازان این آلبوم بیشتر به صورت گروهی نامبرده شده اند و جز چند قطعه که نام هنرمند در ابتدای آنها آماده است باقی قطعات نام "گروه جاده ابریشم" به عنوان نوازنده نامبرده شده است. 

علاقمندان میتوانند این البوم را با کیفیت 64kbps شنیده و در صورت تمایل با کیفیت 320kbps دانلود نمایند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نظرات (1)

15 آبان 96 ساعت 11:00 مهدیه

رو پخش آهنگ مییزنم نمیخونه.5000تومن دادم ولی هیچی مسخره

20 آبان 96 ساعت 09:12 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. آهنگ ها بدون مشکل پخش می شوند. اگر از موبایل استفاده میکنید نرم افزار Chrome بهترین مرورگر موبایل است که معمولاً در تمامی گوشی های آندرویدی نصب می باشد. در ضمن برای پخش شدن نیازی به عضویت عادی و یا عضویت ویژه نیست. شما پس از عضویت میتوانید آلبوم هایی که لینک دانلود دارند را دانلود فرمایید. سپاس

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.