نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

Sing Me Home

Sing Me Home

اثری از :
کیهان کلهر

سبک: تلفیقی

تاریخ انتشار: زمستان 1395

هنرمندان

Sing Me Home که مربوط به اجرای گروه جاده ابریشم به سرپرستی یویوما می باشد و نوازندگان زیادی از جمله استاد کیهان کلهر در آن به نوازندگی پرداخته اند ، برنده جایزه گرمی در بخش موسیقی جهانی در سال 2017 شده است. استاد کلهر در این آلبوم نوازندگی داشته اند و عضو گروه جاده ابریشم بوده اند و در کنار چندین نامزدی جایزه گرمی که به صورت مستقل در کارنامه دارند ، اینبار در قالب یک گروه موسیقی برنده این جایزه شده اند. 

آهنگسازان این آلبوم بیشتر به صورت گروهی نامبرده شده اند و جز چند قطعه که نام هنرمند در ابتدای آنها آماده است باقی قطعات نام "گروه جاده ابریشم" به عنوان نوازنده نامبرده شده است. 

علاقمندان میتوانند این البوم را با کیفیت 64kbps شنیده و در صورت تمایل با کیفیت 320kbps دانلود نمایند.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter