نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
شور سرمستان

شور سرمستان

اثری از :
علی طریقت

آهنگساز:
علی طریقت

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

"شور سرمستان" نام آلبوم بسیار زیبایست که از روی کاست تبدیل شده و با کیفیت مناسب در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. این آلبوم که به صورت همخوانی 4 خواننده اجرا شده است به آهنگسازی علی طریقت و تنظیم محمد طریقت و اجرای گروه طریقت می باشد و از آلبوم های بسیار شنیدنی موسیقی سنتی می باشد.

علاقمندان میتوانند این آلبوم را با کیفیت 32kbps شنیده و در صورت تمایل با کیفیت 128kbps کاست دانلود نمایند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

فریاد

2:27
100
2

پرواز

4:12
71
3

دعا

6:04
46
4

سماع

2:28
43
5

معراج

5:30
25
6

سرمست

2:17
34
7

شور انگیز

6:36
28
8

نجوا

4:06
17
9

نیاز

5:50
23

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.