نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

شکوفه اشک

شکوفه اشک

اثری از :
احمد علی راغب

آهنگساز:
احمد علی راغب

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

"شکوفه اشک" نام اثری قدیمی با صدای مرتضی محمدی خواننده ای که هیچ اثر دیگری از ایشان وجود ندارد و اطلاعاتی از وی نیز در اینترنت یافت نشد به آهنگسازی احمد علی راغب آهنگساز نامی و همچنین نوازندگی هنرمندانی که تمامی آنها برای اهل هنر نام آشنا هستند. این اثر از روی کاست تبدیل شده است و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. در آواز افشاری و بیات ترک و بیات اصفهان و دستگاه سه گاه اجرا شده است.

با کیفیت 32kbps قابل شنیدن و با کیفیت 128 کاست قابل دانلود است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف شکوفه اشک

12:13
221
2

گروه نوازی

1:18
53
3

تکنوازی کمانچه

3:15
57
4

تصنیف آه جانسوز

9:31
38
5

مقدمه افشاری

4:13
19
6

تصنیف تا کیستی

11:44
23
7

تصنیف بی درمانی

10:30
31

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.