نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
شباهنگ

شباهنگ

اثری از :
مسعود شعاری

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: سروش

هنرمندان

آلبوم "شباهنگ" شامل همنوازی سه تار و تنبک اثر هنرمندان ارجمند مسعود شعاری و کوشان یغمایی است. این آلبوم در آواز بیات اصفهان و دستگاه سه گاه اجرا شده است. 10 قطعه مربوط به آواز بیات اصفهان است و 17 قطعه مربوط به دستگاه سه گاه می باشد. در این 27 قطعه ردیف نوازهای و ساخته هایی از اساتیدی نظیر بهاری، کسایی، صبا، هرمزی، فروتن و مختاری را خواهید شنید.

برای سهولت در شنیدن این اثر 10 قطعه آواز بیات اصفهان و 17 قطعه دستگاه سه گاه در دو قطعه تجمیع شده اند. در فایل دانلودی قطعات جدا از هم می باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

آلبوم های دیگر مسعود شعاری

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.