نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
سامان صادقیان

سامان صادقیان

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1362 در اصفهان

سامان صادقیان نوازنده تار و سه تار متولد 1362 در شهر اصفهان است. او دارای کارشناسی مهندسی مکانیک و البته کارشناسی موسیقی می باشد. مقدمات موسیقی را نزد پدر خویش فراگرفت و سپس برای فراگیری بیشتر ساز سه تار نزد سعید مزدک و محسن رزلزی به یادگیری پرداخت.
ساز تار را نیز نزد استاد کیوان ساکت و سعید سیاره پیگیری کرد. وی با گروه های مختلفی همکاری کرده است. خود نیز گروه خزان را پایه ریزی نموده و آلبوم "سرو خرامان"را با خوانندگی مجتبی عسگری در کارنامه دارد.

آلبوم در نقش اثری از
سرو خرامان

سرو خرامان

آهنگساز و نوازنده تار مجتبی عسگری
آهنگ در نقش از آلبوم
ساز و آواز ابوعطاء

ساز و آواز ابوعطاء

نوازنده تار سرو خرامان

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.