نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
سحرواران
هنرمندان

آلبوم زیبای "سحرواران" حاصل بداهه نوازی ها و تکنوازی های ساز عرفانی تنبور به نوازندگی استاد علی اکبر مرادی است که با همراهی دف استاد بیژن کامکار اجرا شده است. این آلبوم قدیمی که توسط نشر سروش منتشر شده است در نسخه کاست موجود بود که در اینجا نسخه سی دی آن با کیفیت بالا خدمت علاقمندان ارائه می شود.

با این توضیح که متاسفانه تراک بندی این آلبوم توسط ناشر به صورت ناقص ارائه شده است و در روی کاور این آلبوم نام 14 قطعه آمده ولی روی سی دی 11 قطعه بیشتر موجود نبوده است. البته با بررسی نسخه کاست قدیمی و نسخه سی دی ، نوا یاب تضمین میکند که این اثر ناقص نیست و تنها در قطعه بندی دارای اشکال است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.