نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
سعید ثابت

سعید ثابت

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1338

سعید ثابت ،در سال 1338 در تهران متولد شد. تحصیلات موسیقی خود را از سن 11 سالگی در هنرستان موسیقی ملی آغاز كرد و ادامه تحصیلاتش را در رشته نوازندگی سنتور نزد استاد فرامرزپایور پی گرفت و از دانشگاه هنر موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس گردید.
فعالیت های اجرایی ایشان شامل همكاری با اركستر ژونس موزیكال (سال 56-1350)، تدریس در كلاس خصوصی استاد پایور و ضبط دوره های سنتور استاد صبا و مجموعه پیش درآمدورنگ استاد پایور می باشد. وی هم اكنون  مشغول تدریس در دانشگاه هنر ودانشگاه علمی کاربردی واحد 11 و هنرستان پسران می باشد.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.