نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
کنسرت بزرگداشت رودکی

کنسرت بزرگداشت رودکی

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: پاییز 1387

هنرمندان

آلبوم "کنسرت بزرگداشت رودکی" به مناسبت بزرگداشت یك‌هزار ویكصد و پنجاهمین سال‌گرد «رودكی»؛ پدر شعر فارسی در آذر‌ماه سال 1387 در تالار وحدت برگزار شد. خواننده این اثر علیرضا قربانی بوده است. در این كنسرت علیرضا قربانی با صدای خود قطعه‌های برگرفته از اشعار رودكی را كه ساخته سعید خاورنژاد؛ سرپرست گروه بود، در دو بخش در دستگاه سه‌گاه و همایون می‌خواند. بخش نخست این آلبوم در دستگاه سه‌گاه با پیش درآمد «سوار» آغاز می‌شود و با ساز و آواز، تصنیف «دریغ»، قطعه ضربی «آشیان»، چهار مضراب «سكوت»، تكنوازی نی و تصنیف «جهان فسوس» پایان می‌یابد. در بخش دوم نیز كه در دستگاه همایون اجرا خواهد شد، تصنیف «كاروان» (در ستایش شهید بلخی)، ساز و آواز، تصنیف «دریغ»، قطعه ضربی «چكاوك» و چهار مضراب «بیداد» از ساخته‌های كوهیار بابائیان، تصنیف «حال سائل»، قطعه «یاد» ، آواز شوشتری و تصنیف «راز» اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.