نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

به یاد محمدرضا لطفی

به یاد محمدرضا لطفی

اثری از سلمان سالک

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: تیر 1395

ناشر: آوای مهربانی

هنرمندان

"به یاد محمدرضا لطفی" آلبومیست حاصل ضبط زنده کنسرتی در تالار رودکی به تاریخ 11 مهر 1393 که در بردارنده اجرای قطعاتی از استاد فقید محمدرضا لطفی به هنرمندی سلمان سالک به عنوان نوازنده تار و مجید علیزاده به عنوان نوازنده تنبک که توسط نشر آوای مهربانی منتشر شده است. ظاهراً این اثر در داخل کشور منتشر نشده است ولی در سایت های آمازون و آی تونز قابل خرید است. از همین رو علاقمندان در داخل کشور میتوانند تا زمان انتشار آن در داخل کشور این اثر را دانلود کنند یا با کیفیت 64 در همین صفحه شنونده باشند.

** قطعه شماره 3 این اثر با کلیت آن دارای تناقض عجیبی است. به هرحال این قطعه در سایت های آی تونز و آمازون نیز در فهرست قطعات موجود است و به تبیعت از آنها نوا یاب نیز آن را منتشر کرده است. 

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نظرات (1)

22 اردیبهشت 96 ساعت 18:11 Reza bagheri

ممنون...

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter