نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

	ضبط شده از ایران - بخش 3

ضبط شده از ایران - بخش 3

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

Recordings From Iran, 1906 - 1933 که دارای سه آلبوم است و در این صفحه آلبوم 3 آن ارائه شده است. شامل آوازها و نوازندگی های هنرمندان ایرانی سال های 1906 تا 1933 میلادی است که از روی صفحات قدیمی گرامافون تبدیل شده است. در آن سال ها به دلیل نبود تجهیزات هنرمندان ایرانی معمولاً برای ضبط به خارج از کشور و شرکت های خارجی مراجعه می کردند یا اینکه شرکت های خارجی با آوردن تجهیزات به داخل کشور این فرایند را انجام می دادند. 

به دلیل قدیمی بودن کیفیت آثار مناسب نیست و اطلاعات برخی از هنرمندان نیز ناقص و نامشخص است.

قطعات این آلبوم جهت شنیدن ثبت نشده است. کل آلبوم را دانلود فرمایید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.