نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
رشید کاکاوند (تنبک)

رشید کاکاوند (تنبک)

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

رشید کاکاوند نوازنده تنبک و سازهای ضربی، فراگیری موسیقی را در سال 1375 نزد امیر کامران معصومی آغاز کرد و از سال 1379 نزد استاد امیر بابک رکنی والا به ارتقا هنر خویش و آموخته هایش در نوازندگی تمبک پرداخت.
از جمله کارهای او می توان به نوازندگی در آلبوم "سوگواران خموش" ، "سرو روان" ، "قاف عشق" و نوازندگی در موسیقی متن فیلم هایی چون "بی پولی" و "فریدون مهربان است" و برگزاری کنسرت هایی با استاد شهرام ناظری و علیرضا قربانی در ایران و فستیوال های بزرگ دنیا اشاره کرد.

آلبوم در نقش اثری از
قاف عشق

قاف عشق

نوازنده کوبه ای علیرضا قربانی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.