نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

رقص ناز و ونوشه

رقص ناز و ونوشه

اثری از :
حمید متبسم

آهنگساز:
حمید متبسم

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

"رقص ناز و ونوشه" مجموعه قطعاتی از ساخته های جناب حمید متبسم نوازنده تار و سه تار و آهنگساز موسیقی سنتی ایران است. این قطعات توسط گروه عارف و دستان اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

رقص ناز 1

7:24
136
2

رقص ناز 2

4:02
82
3

رقص ناز 3

6:59
70
4

ونوشه 1

7:25
82
5

ونوشه 2

7:58
51
6

ونوشه 3

8:52
58

نظرات (1)

1 تیر 96 ساعت 12:55 saeid

با سلام و تشکر فراوان به جهت زحمات باارزشی که در رابطه با معرفی موسیقی دارید در خصوص این آلبوم نکته ای رو میخواستم به عرض برسانم اینکه: این آلبوم رو بنده در حدود 17 سال قبل آلبومش رو تهیه کردم بااسم بامداد. با تشکر مجدد مهدی زاده

1 تیر 96 ساعت 16:46 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. آلبوم بامداد ، ارتباط چندانی جز قطعات انتهایی با این اثر ندارد. آلبوم بامداد نیز برای مقایسه در سایت منتشر شده است.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.