نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
رابعه زند

رابعه زند

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 1

تولد: 26 شهریور 1361 در تهران

رابعه زند نوازنده قانون متولد 26 شهریور 1361 در تهران است. موسیقی را از نه سالگی با نوازندگی سنتور آغاز کرد و همزمان با موسیقی ارف و سازهای آن دسته نیز آشنا شد. در یازده سالگی وارد هنرستان موسیقی شد و ساز قانون را انتخاب کرد و نزد استاد ملیحه سعیدی آموزش دید. وی در دوره ی هنرستان از اساتید بزرگ در زمینه دروس موسیقی و سازهای مختلف ایرانی و جهانی بهره برد. بعد از دیپلم موسیقی، وارد دانشگاه عالی وابسته به هنرستان موسیقی شد و در رشته موسیقی ایرانی و نوازندگی ساز قانون فارغ التحصیل شد. او تاکنون در کنسرت ها و فستیوال های مختلف در کسورهایی زیادی به عنوان تکنواز قانون و حضور در گروه نوازهای و همخوان حضور داشته است. 

آلبوم های رابعه زند

نظرات (1)

31 فروردین 96 ساعت 13:16 sirooss dehghan

سلام خیلی خیلی زیبا ست انسان را وادار به تفکر می کند چون از دل بر آمده وبر دل می نشیند امیدوام در راه تان همیشه سر بلند و موفق باشد وهیچ چیزی نت

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.