نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
ایران گام

ایران گام

آلبوم ها: 15

ذهنیت تشکیل و شروع بکار ایران گام ، ۲۵ سال پیش و با ایده " موسیقی برای همه " شکل گرفت.در طی سالها تلاش در جهت توسعه فرهنگ شنیداری ، ایران گام هم اکنون به یکی از بزرگترین ناشران موسیقی و البته بزرگترین سازمان پخش محصولات صوتی و تصویری در سطح کشور شناخته می شود. ایران گام تا کنون بیش از ۳۵۰ اثر منتشره در سبکهای مختلف و با همکاری شناخته شده ترین هنرمندان هر سبک داشته است. 

یکی از اهداف این موسسه ، پرورش و شناساندن هنرمندان مستعد و جوان به جامعه موسیقی کشور بوده است که در حوزه موسیقی پاپ میتوان به احسان خواجه امیری، رضا صادقی، گروه سون و بسیاری دیگر از هنرمندانی که هم اکنون در سطح اول موسیقی مشغول به فعالیت می باشند نام برد. هم چنین تهیه کنندگی آلبوم های موسیقی همچون بی واژه(محمد اصفهانی) ، ساعت ۹(سیروان خسروی) توهم(نیما مسیحا) و ... بوسیله ایران گام انجام پذیرفته است.از دیگر هنرمندانی که با ایران گام همکاری داشته اند می توان به محسن چاوشی ، حامی ،خشایار اعتمادی،علیرضا عصار و فرزاد فرزین نام برد.

در زمینه موسیقی سنتی ایرانی نیز آثار هنرمندان برجسته ای از ایران گام انتشار یافته که مورد استقبال جامعه حرفه ای موسیقی و عموم قرار گرفته است.از هنرمندانی که ایران گام در این سبک ،افتخار همکاری با آنان را داشته است نیز می توان به استاد شهرام ناظری ، گروه شمس و پورناظری ها ،بیژن کامکار ، علیرضا قربانی ، محمد معتمدی و بسیاری از دیگرهنرمندان گرامی اشاره نمود. ایران گام افتخار دارد که کلیه آثار خود را همزمان با پخش داخل کشور، از شبکه های فروش دیجیتال قانونی و تحت قانون کپی رایت نیز عرضه می نماید که از شبکه های فروش خارجی می توان به آی تیونز ، آمازون ، نپستر ، ای میوزیک ، اسپاتیفای و در داخل کشور نیز به شبکه های تلفن همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و بیپ تیونز اشاره نمود.

ایران گام از اولین برنامه گذاران کنسرتها برای نسل نو و با استاندارهای روز بوده است که در این راستا در پانزده سال گذشته تا کنون ، بیش از ۴۰۰ کنسرت موفق در ایران و خارج از کشور (کانادا ، سوئد ، استرالیا ، آلمان ، مالزی و ...) برگزار نموده است.

ایران گام با بهره گیری از بهترین امکانات سخت افزاری و انسانی و با بکارگیری مستقیم بیش از ۶۰ نفر پرسنل متخصص ،هم اکنون بزرگترین شبکه تخصصی پخش آثار موسیقایی و تصویری را بر عهده دارد.در این راستا آثار بیش از ۱۳۰ شرکت تولید آثار صوتی و تصویری مشتمل بر ۱۳۰۰۰ عنوان اثر از طریق ایران گام توزیع می گردد که حاصل این فعالیت ، زنده نگه داشتن صنعت نشر موسیقی کشور و جلوگیری از تعطیلی بسیاری از این واحدهای فرهنگی می باشد.

هدف والای این مجموعه ، خدمت به صنعت موسیقی کشور و کمک به هنرمندان در راستای خلق آثار ماندگار و تاثیر گذاری بر فرهنگ شنیداری جامعه می باشد که در راه رسیدن به این اهداف ، بی شک نیازمند همیاری ، همدلی و راهنمایی هنرمندان و ناشران و مخاطبان گرامی می باشیم و از هر گونه نظر ، پیشنهاد و انتقاد شما مخاطب گرامی به گرمی استقبال نموده و آن را چراغ راه آینده خواهیم نمود.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.