نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
برگزیده های پرویز یاحقی 2

برگزیده های پرویز یاحقی 2

اثری از :
پرویز یاحقی

آهنگساز:
پرویز یاحقی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: کلتکس

هنرمندان

آلبوم "Persian Melodies, Vol. 2" یا "برگزیده های پرویز یاحقی 2" شامل بداهه نوازی های مرحوم استاد پرویز یاحقی با همراهی تار و سنتور و و پیانو تنبک است. نوازنده سنتور استاد فضل الله توکل و نوازنده پیانو استاد جواد معروفی و نوازنده تار استاد جلیل شهناز و نوازنده تنبک جناب جهانگیر ملک می باشند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

بهانه (شور)

14:17
122
2

بوستان (همایون)

15:02
69
3

عطر شراب (شور)

14:08
53
4

بی پروا (دشتی)

14:14
54
5

مستانه (مخالف سه گاه)

14:55
57

نظرات (1)

24 مهر 96 ساعت 00:17 عرفان فرزادتبار

سلام شما بی‌نظیرید، چقد محشر میشه بقیۀ شاهکارهای استاد یاحقی از کلتکس رو هم بذارین. خدا قوت

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.