نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

برگزیده های پرویز یاحقی 5

برگزیده های پرویز یاحقی 5

اثری از :
پرویز یاحقی

آهنگساز:
پرویز یاحقی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: کلتکس

هنرمندان

آلبوم "5 Persian Melodies" آخرین شماره از این مجموعه که شامل بداهه نوازی های استاد پرویز یاحقی با همراهی دیگر اساتید سرشناس موسیقی سنتی ایران است. این آلبوم دارای 5 قطعه موسیقی است که در سه قطعه ابتدایی همنواز سنتور جناب منصور صارمی بوده و دو دو قطعه انتهایی نیز نوازنده سنتور جناب فضل الله توکل می باشند. نوازنده تار جناب فرهنگ شریف و نوازنده تنبک نیز جناب جهانگیر ملک می باشند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

مجنون (سه گاه)

14:13
171
2

جلوه (شور)

14:44
108
3

پریشان (بیات ترک)

16:02
98
4

رویایی (دشتی)

14:17
84
5

دعا (بیات ترک)

11:13
82

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.