نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
پس از باران

پس از باران

سبک: موسیقی فیلم

ناشر: سروش

هنرمندان

آلبوم زیبا و شنیدنی "پس از باران" مربوط به موسیقی تیتراژها و موسیقی متن و آوازهای محلی سریال بی نظیر و به یاد ماندنی پس از باران به آهنگسازی جناب سعید انصاری و آواز زنده یاد فریدون پور رضا می باشد. آوازهای محلی و سوزناک این اثر بسیار پرطرفدار است و شاید هیچ موسیقی باکلام غمگینی به این اندازه دارای طرفدار نبوده باشد و این در حالی که شاید بسیاری از طرفداران این موسیقی از معنای آواز محلی سروده شده بی خبر باشند و صرفاً با موسیقی و لحن صدا ارتباط برقرار کرده اند که البته در این زمینه بازی خوب بازیگران و فیلمنامه و کارگردانی اثر مسلماً دارای امتیاز بسیار بالایی در کنار موسیقی بوده است. 

** توجه : این موسیقی فیلم دارای 35 قطعه کامل شامل قطعات بی کلام و قطعات آوازی است. برای شنیدن آنلاین فقط قطعات آوازی قرار گرفته است ولی علاقمندان با دانلود کل آلبوم می توانند به هر 35 قطعه با کیفیت 320kbps دسترسی یابند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.