نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
پروین صالح

پروین صالح

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 16 تیر 1318 در تهران

 «پروین صالح » ( نوازنده ویلن و قیچک ) که در 16 تیر 1318 در تهران متولد شد، فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقی ست. وی در سال 1329 وارد هنرستان موسیقی شد که ریاست آن را مرحوم استاد خالقی برعهده داشت.
« پروین صالح » ( نوازنده ویلن و قیچک ) حدود 20 سال با گروه مرحوم استاد فرامز پایور همراه بود و در « گروه پایور » ویلن و قیچک می‌نواخت. وی همسر استاد « هوشنگ ظریف » ( نوازنده تار ) است. 

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.