نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
پریچهر خواجه

پریچهر خواجه

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 2

تولد: 25 تیر 1356 در تهران

پریجهر خواجه نوازنده قانون 25 تیر 1356 در تهران در خانواده ای اهل ادب و هنر به دنیا آمد. موسیقی و نواختن قانون را از سال ۱۳۶۷ با ورود به هنرستان مسیقی دختران نزد خانم ملیحه سعیدی آغاز کرد و در کنار این ساز با نواختن پیانو،تمبک و کمانچه  نیز آشنا شد. در سال ۱۳۷۴ با رتبه اول از هنرستان موسیقی فارغ التحصیل شد و با رتبه اول وارد دانشگاه هنر شد و باز با رتبه اول در این دانشگاه پایان نامه گرفت. سپس با رتبه ای ممتاز وارد رشته کارشناسی ارشد آهنگسازی دانشگاه هنر گردید و به کسب درجه کارشناسی ارشد آهنگسازی نائل آمد و در حال حاضر در همان دانشگاه تدریس میکند.
وی ضمن برخورداری از آموزش های بی دریغ سیمین آقارضی،از تعالیم استادانی چون حسین دهلوی،محمد اسماعیلی،فرهاد فخرالدینی،هوشنگ ظریف،هوشنگ کامکار،کامبیز روشن روان،حسین علیزاده،احمد پژمان،شریف لطفی،محمدرضا درویشی،سیاوش بیضایی،سعید فرج پوری و بسیاری دیگر بهره گرفته است.

آلبوم های پریچهر خواجه

نظرات (1)

21 مهر 96 ساعت 09:59 Majid abbasi

این سایت بسیار جالباسی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.