نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

پرده اسرار

پرده اسرار

اثری از :
جواد احتشام

آهنگساز:
جواد احتشام

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1395

هنرمندان

آلبوم "پرده اسرار" به خوانندگی و آهنگسازی جناب جواد احتشام که دارای 9 قطعه است. قطعات این آلبوم شامل تصنیف و سه قطعه بیکلام شامل پیش درآمد و همنوازی سنتور و کمانچه و در انتها نیز به رسم آلبوم های قدیمی موسیقی سنتی قطعه ی "رنگ" اجرا شده است. 

نوازندگان :
کمانچه : ابوالفضل فردین
تار : عباس فروتنی
عود : مجتبی احمدی
نی : رسول زمردی
ویلن : سامان جعفری
دف : هادی صالح نیا
تنبک : علیرضا صغیر
سنتور : جواد احتشام

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.