نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
نوشین پاسدار

نوشین پاسدار

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 12 دی 1352 در تهران

نوشین پاسدار نوازنده ساز عود متولد 12 دی 1352 در تهران است. او فارغ التحصیل هنرستان موسیقی در سال ۷۸ / فارغ التحصیل موسیقی از دانشگاه هنر در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و نزد اساتید منصور نریمان، حسین بهروزی نیا، ارشد تهماسبی، حسین علیزاده، محمدرضا ابراهیمی ساز عود را فرا گرفته است. کسب مقام اول در جشنواره فــجر بخش موسیقی جوان در سالهای ۷۶ و ۷۸ ، کسب مقام اول دانشجویی در جشنواره موسیقی دانشگاهای ایران در سال ۸۱ ، همکاری با گروههای اشتیاق به خوانندگی علیرضا قربانی و آهنگسازی علی قمصری ، گروه ایرانی به آهنگسازی پژمان طاهری و خوانندگی علیرضا قربانی، گروه همنوازان حصار به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی علی قمصری، گروه مضراب به آهنگسازی حمید متبسم و خوانندگی سالارعقیلی و همچنین همکاری در پروژه پردیس به آهنگسازی حمید متبسم و خوانندگی سالار عقیلی و اجرای ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس، همکاری با ارکستر ملی، همکاری در ضبط آلبوم“ ویر” به خوانندگی علا الدین خواننده معروف بختیاری و تنظیم و تدوین ارژنگ سیفی زاده ، اجرای کنسرت در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین و اجرای کنسرت در فستیوال الموازین در کشور مراکش به خوانندگی علیرضا قربانی چین، ترکیه و کویت ، تدریس در هنرستان موسیقی دختران و آموزشگاه موسیقی پارس از فعالیتهای وی است.
ضبط آلبوم سوگواران خموش به آهنگسازی پژمان طاهری و خوانندگی علیرضا قربانی و چندین آلبوم دیگر موسیقی همکاری با آهنگسازان موسیقی فیلم : مانی جعفرزاده و فردین خلعتبری

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.