نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
ناصر رحیمی

ناصر رحیمی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 25 اردیبهشت 1341 در تهران

ناصر رحیمی در سال 25 اردیبهشت 1341 در تهران متولد شد و در هنرستان موسیقی ملی گامهای اولیه و تکمیلی در زمینه نوازندگی، ساز فلوت را نزد کامبیز روشن روان و منوچهر منشی زاده فرا گرفت. درآذر ماه ١٣۵٨ پس از فراغت از تحصیل بصورت حرفه ای وارد ارکستر رادیو شد و از سال ۱۳۶۸ نیز، با ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر مجلسی صدا و سیما و ارکستر ملی و گروههای متعدد تریو، کوارتت و کوئینت به عنوان سولیست همکاری داشته است.

وی حدود چهار سال نوازنده اول ارکستر سمفونیک فرهنگسرای بهمن بود و در اکثر جشنواره های موسیقی فجر با ارکستر سمفونیک تهران همکاری داشته است. همچنین در بیش ار یکصد موسیقی فیلم و سریال تا کنون شرکت داشته است.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.