نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
محمد نصرتی

محمد نصرتی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1352 در تهران

محمد نصرتی، زاده 1352 در تهران است. وی دانشآموخته رشته آهنگسازی دانشگاه هنر با درجه کارشناسی ارشد است و از محضر استادانی چون فرهاد فخرالدینی، شریف لطفی، نادر مشایخی، وارطان ساهاکیان، هوشیار خیام و کیاوش صاحب نسق بهره جسته است. هر چند که در تهران دیده به جهان گشود اما کودکی و جوانی خود را در همدان، شهری با فرهنگ وتمدن کهن، سپری کرده است. از دهسالگی نواختن ترومپت را نزد آن خود کرد. مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما نیز ساز پیانو و موسیقی کودک را با حضور کمال طراوتی به او آموزش داد. از سال 70 ،همزمان با تدریس پیانو و موسیقی زندهیاد عزیزالله قیطاسی آموخت و درخلال سالهای 63 تا 70 نیز همواره در جشنوارههای موسیقی دانشآموزی رتبههای برتر نوازندگی و آهنگسازی و اجرای گروهی را از کودک، در مقام آهنگساز، با صدا و سیمای همدان همکاری کرد. عضو هیات موسس انجمن موسیقی همدان بوده و بیش از 20 موسیقی متن برای مجموعه های مستند، داستانی، عروسکی و انیمیشن ساخته که پخش بعضی از آنان به لحاظ حجم و گستردگی، ماهها از شبکههای مختلف تلویزیونی ادامه داشته است. دو آلبوم موسیقی به نامهای «شقایق جنوب» و «نگاه گرم آفتاب» برای کانون
پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارائه کرده و در چند آلبوم موسیقی پاپ حضورفعال داشته است. تجربه ضبط و صدا برداری بیش از 80 آلبوم موسیقی را در یکی از اولین استودیوهای دیجیتال (که خود از بانیان تاسیس آن بوده) دارد. کارنامه موسیقایی وی تنوع بسیار دارد. وی از سال 72همکاری خود با ارکستر سمفونیک صدا و سیما ی تهران را در مقام آهنگساز آغاز کرده و اکنون نیز نوازندگی ساز فرنچهورن را در این ارکستر عهدهدار است. همچنین نگارش کتابی در زمینه پیانو برای نوآموزان به شکل آهنگهای آسان و زیبا را در دست تالیف دارد. «سوئیتسمفونی لیلی» و «دکلمه شعر و موسیقی» از دیگر آثار وی میباشد که بزودی منتشر خواهد شد.

آلبوم در نقش اثری از
کوچه باغ خاطرات

کوچه باغ خاطرات

آهنگساز شهرام خوش صفت

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.