نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
محمدخلیل کسائی

محمدخلیل کسائی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 1

تولد: 1351 در اصفهان

وفات: 14 اردیبهشت 1395 در اصفهان

محمدخلیل کسائی به سال 1351 در خانه ی نی ایران یعنی منزل استاد حسن کسائی چشم به جهان گشود. از سال های نوجوانی به فراگیری هنر نی نوازی در محضر پدر مشغول شد و این روند تا سال 1390 ادامه یافت. او تحصیلات خود را با رتبه ی اول در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته ی مهندسی عمران به پایان رسانید. نی نوازی وی را بسیاری از هنرمندان و هنردوستان ستوده اند و بارها دیده می شد که پدر پیدا و پنهان تحسین اش می کرد و حتی او را نزدیک ترین نوازنده ی نی به خود می دانست. آفتاب در نیستان نخستین آلبوم نی نوازی اوست که به شیفتگان موسیقی اصیل ایرانی تقدیم می شود. متاسفانه محمدخلیل کسائی در 14 اردیبهشت ماه 1395 بر اثر ایست قلبی دیده از جهان فروبست.

آلبوم های محمدخلیل کسائی

نظرات (1)

7 آبان 96 ساعت 03:35 Davooddavoodi

سلام نوایاب چرالینک دانلودبراش نمی زارین خواهش می کنم رسیدگی کنید

7 آبان 96 ساعت 16:19 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. جناب داوودی، آلبوم ایشان در بازار و سایت های خرید قانونی به راحتی قابل تهیه است. بنابراین در سایت جهت دانلود قرار نخواهد گرفت. سپاس

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.