نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
میرفرساد ملک نیا

میرفرساد ملک نیا

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1351 در تهران

استاد میرفرساد ملک نیا در سال ١٣۵١ در تهران متولد شد موسیقی را با فراگیری سازهای تنبور ، دف ، سنتور ، تنبک و دیوان آغاز نمود .
در سال ١٣٧٢ گروه تنبور نوازان حافظ ( قوالان ایران ) را تشکیل داد و با برگزاری کنسرت های متعدد در تهران و سایر شهرها و حضور در بسیاری جشنواره های معتبر داخلی و خارجی به اجرای موسیقی مقامی کردی و فارسی پرداخت . از آن جمله اند حضور در نخستین یاد روز حافظ بر سر مزار حافظ ( شیراز 1376 ) و شرکت در فستیوال کلوسئو 2000 ( رم ، ایتالیا) و اجرای کنسرت به مناسبت هفته های فرهنگی ایران به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در کشورهای از قبیل رومانی ، مجارستان ، ایتالیا ، سوئد ، ترکیه ، دانمارک ، امارات متحده عربی ، بحرین و ...

آلبوم در نقش اثری از
گریه پنهان

گریه پنهان

نوازنده دف و دایره سرخوش شهبازی
آئین مستان

آئین مستان

نوازنده دف خلیل عالی نژاد

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.