نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

میهن

میهن

اثری از سالار عقیلی

آهنگساز:
جلیل عندلیبی

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: اسفند 1395

ناشر: ایران گام

هنرمندان

جدیدترین اثر استاد محمدجلیل عندلیبی نوازنده نام آشنای سنتور و آهنگساز موسیقی سنتی ایران که دارای کارنامه درخشانی در آهنگسازی هستند با صدای سالار عقیلی منتشر شده است. البته ایشان سالهاست در تدارک انتشار چند اثر هستند و ظاهراً پس از تلاش های بسیار این اثر منتشر شده است. 

این اثر به استاد محمدرضا شجریان تقدیم شده است. تصنیف قدیمی "میهن ای میهن" که سال ها پیش با صدای محمدرضا شجریان به صورت غیررسمی منتشر شده بود در این اثر با صدای سالار عقیلی اجرا شده است. آنچه از نظر نگارنده این سطور مشخص است ، ظاهراً آهنگ تصنیف میهن ای میهن ضبط قدیمی می باشد و تنها صدای سالار عقیلی روی آن گذاشته شده است. شاید دلیل حضور نوازندگان قدیمی که کاور نام آنها برده شده نیز همین مسئله باشد. یکی از نکات جالب این اثر حضور نوازندگانی است که چندین سال است از فوت آنها میگذرد. اساتید علرضا خورشیدفر و شهریار فریوسفی در کنار هنرمند ارجمند مرحوم پارسا احتشامی پور و خود این مسئله نشان دهنده این است که سال ها ضبط این اثر میگذرد. 

این آلبوم در 9 قطعه منتشر شده است که در کنار 4 تصنیف و 4 قطعه ساز و آوازی ، یک قطعه بی کلام مربوط به پیش درآمد نیز در آن شنیده می شود. موسیقی این آلبوم در آواز اصفهان، دشتی ، بیات اصفهان و دستگاه شور اجرا می شود و اشعار استفاده شده در آن از از مستوره کردستانی، حافظ، لاهوتی، حافظ، مولانا و ترانه ای نیز از جلیل عندلیبی می باشد. 

 

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter