نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

ارکستر مضرابی (نسخه صوتی)

ارکستر مضرابی (نسخه صوتی)

اثری از :
حسین دهلوی

آهنگساز:
حسین دهلوی

سبک: ارکسترال

تاریخ انتشار: 1373

ناشر: ماهور

هنرمندان

آلبوم صوتی ارکستر مضرابی به آهنگسازی و رهبری استاد بزرگ، حسین دهلوی و خوانندگی جناب جمال الدین منبری تقویم علاقمندان می گردد. نسخه تصویری این اثر از مراکز معتبر قابل خریداری است.

ارکستر مضرابی از جهات مختلف برداشت مستقیمی از موسیقی ایرانی است که از نظر سازها و نیز محتوا ریشه در موسیقی ملی دارد و می توانند موسیقی جمعی ما را در مسیر اصلی اش حرکت دهد و به رشد فرهنگی آن کمک کند. ولی هرگز نباید تصور شود که این ارکستر جایگزین تکنوازی ها، گروه نوازی ها یا ارکسترهای دیگر موسیقی ایرانی خواهد شد، بلکه این کار رسنگ بنای تازه ای در موسیقی جمعی ما است که به گستردگی آن خواهد افزود.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نظرات (1)

29 اسفند 95 ساعت 12:47 سيدمرتضى

سلام لینک دانلود این آلبوم ظاهرا دیده نمیشه ممنون میشم یه بازبینی داشته باشین مرسیات

2 فروردین 96 ساعت 12:14 پشتیبانی نوا یاب

تشکر از شما

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter