نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

مشق استاد 1

مشق استاد 1

اثری از :
فخری ملک پور

آهنگساز:
مرتضی محجوبی

هنرمندان

آلبوم "مشق استاد" شامل دو سی دی که در بردارنده ساخته های مرحوم استاد مرتضی محجوبی برروی دستگاه ها و آوازهای ردیف موسیقی ایران است که توسط شاگرد ایشان استاد فخری ملک پور اجرا شده اند. در سی دی شماره 1 این اثر تکنوازی های پیانو در دستگاه همایون، سه گاه، چهارگاه، نوا و راست پنجگاه و آواز بیات اصفهان اجرا می شود.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

دستگاه همایون

17:58
103
2

آواز بیات اصفهان

10:51
52
3

دستگاه سه گاه

13:33
43
4

دستگاه چهارگاه

14:24
34
5

دستگاه نوا

9:28
39
6

دستگاه راست پنجگاه

12:53
33

آلبوم های دیگر فخری ملک پور

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.