نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
لطیف کاظمی

لطیف کاظمی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 1

تولد: 1336 در اردبیل

لطیف کاظمی خواننده موسیقی آذری و سنتی ایران متولد 1336 در اردبیل است. از همان گاهان کودکی نزد پدر زمزمه آواز و خوش خواندن می کند و شاید غافل از پا نهادن در یکی از دشوارترین رشته های هنر ایرانی. وی از 12 سالگی خوانندگی را در رادیو محلی شهرستان به صورت مثنوی خوانی تجربه می کند و بعدها برای کسب فیض و شوق دیدار اساتید راهی تهران می شود و در هنرستان موسیقی محصل می شود. شوق مضاعف دانستن او را به کلاس بزرگانی چون زنگنه، لشکری، محمود کریمی و علی ناظری می کشاند و با تکشیل کانون چاوش گم کرده خویش را یافته و با شیفتگی تمام آثار اساتید محمدرضا شجریان و محمدرضا لطفی را الگو قرار می دهد و از کلاس های موسیقی این کانون بهره مند می شود  و نهایتاً در سال 1357 با شرکت در آزمون جامعه باربد از این مرحله متعالی همراه با افتخار و احترام یاد می کند.

روحیه طلبگی و شور آموختن لطیف کاظمی را به محضر اساتید بزرگ موسیقی آذربایجان جناب بیگجه خانی و آقای علی سلیمی رهنمون می کند تا بلکه بتواند از مدد بخت کار ساز با تلفیق موسیقی آواز و دستگاهی ایران و احساس ناب موسیقی بی نظیر آذری و همچنین تجربه تکنیک ردیف سازی تار که نزد استادان خود منصور سینکی و کیوان ساکت آموخته است چشم به افق های روشن داشته باشد. ا

آلبوم های لطیف کاظمی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.