نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

کوهسار

کوهسار

هنرمندان

این مجموعه تلاشی است در غنی تر کردن ترانه های اصیل کار و زندگی عشیار بختیاری با بهره گرفتن و در هم آمیختن امکانات موسیقی شهری - از جمله ارکستر، تکخوان و گروه کر- با سازهای محلی سرنا و دهل از شعرهای ترانه ها چند شعر برای شنونده نا آشنا به لهجه بختیاری، واژه به واژه به فارسی برگردانده شد تا شنونده خود هنگام شنیدن ظرافت، خشونت و غنای شعری ترانه های بختیاری را بهتر درک کند.

در این آلبوم ترانه های زیر اجرا شده است :

"دنگ دال" : آوازیست که گروه زنان، همراه با دهل و سرنا یا بدون آن در سوگ از دست رفتگانشان می خوانند. ترانه "برزگری" : این ترانه را مردان هنگام فراغت از درو یا خرمن کوبی می خوانند. "مشک دوغ" : این ترانه را که ریتم و کلامش ریشه در کار مشک زنی دارد ، زنان هنگام مشک زنی می خوانند. ترانه "شیر علی مردون".  ترانه "هیوله" : این ترانه را زنان به صورت تکخوان و گروهی در مراسم عروسی می خوانند. ترانه "گلی جون" : از ترانه های نمایش "رستاخیز مسجد سلیمان" سروده داراب افسر بختیاری انتخاب شده است و ترانه "لچک ریالی" . 

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

روی الف

28:17
75
2

روی ب

26:16
23

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter