نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
جشن گلها

جشن گلها

اثری از :
سالار عقیلی

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1395

ناشر: پرشیا رکوردز

هنرمندان

"جشن گلها" مجموعه تصنیف های سالار عقیلی هنرمند نام آشنای موسیقی سنتی است که توسط نشر پرشیا رکوردز منتشر شده است. برخی از این تصنیف ها بازخوانی ترانه های قدیمی و برخی نیز برای سریال های تلویزیونی می باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نظرات (1)

22 اردیبهشت 96 ساعت 19:37 vahid

زنده باد ' نوا یاب ' چقدر دنبال این آهنگ گشتم خدای من : جشن گلها (نوروز آمد) بعد از دانلود یک فایل ، برای دریافت یک فایل دیگر سرعت به شدت پایین

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.