نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

Jardins Migrateurs

Jardins Migrateurs

اثری از :
کیا طبسیان

آهنگساز:
ضیا طبسیان

سبک: تلفیقی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم زیبای Jardins Migrateurs با ترجمه فارسی "باغ های مهاجران" حاصل همکاری برادران طبسیان و دو نوازنده بین المللی دیگر و خلق اثری در ژانر موسیقی ملل است. در این اثر کیا طبسیان به عنوان نوازنده سه تار و ضیا طبسیان به عنوان نوازنده تنبک دو هنرمند Pierre-Yves Martel (نوازنده ویلنسل) و Ablaye Cissoko نوازنده ساز Kora به هنرمندی پرداخته اند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

A Lecoute Du Moro

6:09
108
2

Soutouro

6:40
44
3

Poisson Au Fond De LocEan

5:01
27
4

Ahouye Vahshi

4:33
26
5

Lountang

7:01
21
6

Le Pas Dde I Eau Cheshmeh

5:36
19
7

Fleuve

4:59
17
8

Traversees

4:26
15
9

Before The Rain

3:03
21
10

Laube Au Sommet

7:20
23

آلبوم های دیگر کیا طبسیان

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.