نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
Iranian Classical Music in The Contemporary World

Iranian Classical Music in The Contemporary World

اثری از :
حسین علیزاده

آهنگساز:
حسین علیزاده

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم موسیقی "Iranian Classical Music in The Contemporary World" یا به فارسی "موسیقی کلاسیک ایران در دنیای معاصر" اثر استاد بزرگ حسین علیزاده با همراهی سازهای کوبه ای جناب مجید خلج است. البته در بخش هایی صدای آواز خانمی را می شنویم که احتمالاً خانم افسانه رثایی می باشند. این آلبوم در ژاپن منتشر شده و متاسفانه اطلاعات بیشتری در رابطه با زمان و مکان اجرای آن یافت نشده است. آلبوم دارای دو بخش است که بخش اول مربوط به اجرا با ساز سه تار و سازهای کوبه ای بخش دوم و اجرای تار و سازهای کوبه ای می باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

بخش اول

41:56
123
2

بخش دوم

5:50
78

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.