نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

	استادان موسیقی سنتی ایران - بخش 3

استادان موسیقی سنتی ایران - بخش 3

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

سری آلبوم های Iran, Les Maitres De La Musique Traditionnelle که توسط نشر Ocora برای اولین بار در سال 1991 در سه سی دی در فرانسه منتشر شده است. این اثر با نام انگلیسی Iran: Masters Of Traditional Music نیز شناخته می شود.

در سی دی سوم این اثر ، ساز و آوازهای شهرام ناظری را با همراهی سه تار استاد داریوش طلایی و تنبک جناب بیژن کامکار را خواهید شنید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

ساز و آواز شعر حافظ

16:02
86
2

تصنیف

4:15
66
3

مثنوی

15:39
25
4

ملودی مشهور کردی

6:28
43
5

درآمد ماهور

11:38
34
6

دلتنگ

2:52
25
7

دلکش ماهور

5:58
23
8

تنهایی ماهور

6:55
23
9

بوبو (تصنیف کردی)

4:45
32

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.