نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

Iran Chant Classique

Iran Chant Classique

اثری از :
محمد معتمدی

آهنگساز:
علی اکبر شیدا

هنرمندان

آلبوم زیبای Iran Chant Classique یا آواز کلاسیک ایرانی با صدای محمد معتمدی و اجرای هنرمندان جوان اما حرفه ای یعنی سینا جهان آبادی، آزاد میرزاپور، پاشا هنجنی، حسین رضایی نیا و علی رحیمی که هر کدام نام های بزرگی در موسیقی سنتی ایران محسوب می شوند. در این آلبوم زیبا ساز و آوازهای زیبا در کنار تصانیف قدیمی که اجرایی جدید یافته اند و البته بسیار زیبا می باشند در کنار قطعات تکنوازی یک آلبوم سنتی اصیل را تشکیل می دهند.

این آلبوم را با کیفیت 64kbps بشنوید و در صورت تمایل با کیفیت 320kbps دانلود نمایید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.