نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

این نیز بگذرد

این نیز بگذرد

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1395

ناشر: مرکز موسیقی حوزه هنری

هنرمندان

آلبوم "این نیز بگذرد" اثر آهنگساز خوشنام استاد حسین پرنیا به خوانندگی فاضل جمشیدی است. در این اثر قطعات آوازی و تصنیف در کنار یک قطعه بی کلام قرار گرفته است. اشعار این آلبوم از مولانا، هوشنگ ابتهاج، محمدعلی بهمنی، رهی معیری و خیام انتخاب شده است. 

یکی از ویژگی های جالب این اثر همراهی آواز به وسیله کمانچه در برخی از قطعات ساز و آوازی است که رنگ جدیدی را برای ساز و آواز تداعی کرده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

آواز

0:43
109
2

عشق و بهانه

4:43
120
3

بی قرار

3:35
75
4

صد ترانه

3:43
75
5

خیام خوانی

2:08
56
6

این نیز بگذرد

5:29
81
7

تنهایی (تکنوازی کمانچه آلتو)

0:32
74
8

پریشانی

6:06
50
9

خواب نیلوفر

5:11
60

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.